

Afmetingen 88×328×160 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.449
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 328x160x88cm, 136 kg, Poten: Metaal
| Breedte: | 328 cm |
|---|---|
| Diepte: | 160 cm |
| Hoogte: | 88 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 22 x 127 x 62 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 42 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Breedte van de armleuning | 12 cm |
| Diepte armleuning | 98 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 143 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 305 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 16 cm |
| Gewicht | 136 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

96×293×172 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Industriële, Stoffen
Op voorraad
Moderne

Moderne

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne

85×323×170 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×360×160 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

Moderne, Stoffen
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad


88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
87×328×155 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×421×240 cm, moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

Moderne, met kussens


Stoffen
Op voorraadGratis bezorging

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×147×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging