

Afmetingen 95×307×139 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 307x139x95cm, 116 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 307 cm |
|---|---|
| Diepte: | 139 cm |
| Hoogte: | 95 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 20 x 127 x 50 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 44 cm |
| Zitdikte | 20 cm |
| Hoogte armleuning | 52 cm |
| Breedte van de armleuning | 17 cm |
| Diepte armleuning | 78 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Dikte rugleuning | 12 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 120 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 273 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 10 cm |
| Gewicht | 116 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Vrijstaande meubels | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×317×140 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×317×140 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×338×168 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×320×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×313×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×308×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×307×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×302 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×394×213 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×286×165 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×305×188 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×305×188 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
97×336×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
71×345×202 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×307×182 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging