

Afmetingen 94×190×90 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 429
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 3, Aanwezig, 94x190x90cm, 55 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 190 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 94 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 121 x 77 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 44 cm |
| Breedte van de zitting | 184 cm |
| Diepte zitkussen | 55 cm |
| Hoogte rugleuning | 55 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 118 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 184 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 55 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | MDF, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
85×165×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×140×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

85×125×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×250×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×142×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen

85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×244×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×230×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

92×244×102 cm
Wordt verzonden over 4 wekenGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

86×192×80 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging