Onze favorieten
Hoekbank Stonecrest 100, Aanwezig, Aanwezig, 258x168x92cm, 122 kg, Poten: Metaal
Afmetingen 92×258×168 cm
€ 825
Prijsgeschiedenis
- 3-4-2026 - € 825
- 26-1-2026 - € 825
Product beschrijving
Aanwezig, Aanwezig, 258x168x92cm, 122 kg, Poten: Metaal
Afmetingen
| Breedte: | 258 cm |
|---|---|
| Diepte: | 168 cm |
| Hoogte: | 92 cm |
Specificaties
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm |
| Breedte van de armleuning | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Diepte armleuning | 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm, 94 cm |
| Hoogte rugleuning | 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 124 cm, 124 cm, 124 cm, 124 cm, 124 cm, 124 cm, 124 cm, 124 cm, 124 cm, 124 cm, 124 cm, 124 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 218 cm, 218 cm, 218 cm, 218 cm, 218 cm, 218 cm, 218 cm, 218 cm, 218 cm, 218 cm, 218 cm, 218 cm |
| Poten | Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal |
| Poothoogte | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Gewicht | 122 kg, 122 kg, 122 kg, 122 kg, 122 kg, 122 kg, 122 kg, 122 kg, 122 kg, 122 kg, 122 kg, 122 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Veren | Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts, Rechts, Rechts, Rechts, Rechts, Rechts, Rechts, Rechts, Rechts, Rechts, Rechts, Rechts |
| Hoektype | L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Materialen | Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli, 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen, 13 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie |
Beste producten van Meubels1.nl

€ 799
Hoekbank Comfivo Melissa II, Aanwezig, Aanwezig, 304x140x80cm, 140.5 kg, Poten: Kunststof
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 795
Hoekbank Comfivo Labor, Aanwezig, Aanwezig, 252x158x80cm, 101 kg, Poten: Kunststof
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 469
Slaapbank Seruna III, Reeds gemonteerd meubilair
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 919
Hoekbank Comfivo Laurus III, Aanwezig, Aanwezig, 262x145x82cm, 106 kg, Poten: Kunststof
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 829
Hoekbank Comfivo Melissa IV, Aanwezig, Aanwezig, 304x140x80cm, 140.5 kg, Poten: Kunststof
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 1.125€ 1.225
Hoekbank Comfivo Vinetum, Aanwezig, Aanwezig, 274x203x70cm, 141 kg, Poten: Kunststof, Metaal
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 825€ 909
Hoekbank Comfivo Olivetum I, Aanwezig, Aanwezig, 274x182x83cm, 149 kg, Poten: Metaal
83×274×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 559
Slaapbank Aquarin III, Reeds gemonteerd meubilair
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 550
Slaapbank Providence 105, Aantal zitplaatsen: 2, Aanwezig, 90x138x100cm, 101 kg, Poten: Hout
90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 479
Slaapbank Silona III, Reeds gemonteerd meubilair, Hout: Grenen
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 839€ 929
Hoekbank Comfivo Serenitas, Afwezig, Afwezig, 278x161x76cm, 112.5 kg, Poten: Kunststof
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 659
Slaapbank Citral III, Reeds gemonteerd meubilair
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 549
Slaapbank Columbus 140, Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, Lichtgrijs, 90x200x87cm, 75 kg, Poten: Hout, Hout: Grenen
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 869
Slaapbank Muncie 106, Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, 86x244x90cm, 89 kg, Poten: Metaal
86×244×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
€ 475
Slaapbank Orinen II, Reeds gemonteerd meubilair, Hout: Grenen
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 659
Slaapbank Bluefield 101, Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, Crème, 93x214x100cm, 60 kg, Poten: Afwezig
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
€ 750
Slaapbank Columbus 209, Aanwezig, 90x240x90cm, 69 kg, Poten: Hout
90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 759
Slaapbank Columbus 113, Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, 90x225x100cm, 91 kg, Poten: Hout, Hout: Grenen
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging





