

Afmetingen 83×275×275 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 275x275x83cm, 213 kg, Poten: Metaal, Hout
| Breedte: | 275 cm |
|---|---|
| Diepte: | 275 cm |
| Hoogte: | 83 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Maximale hoogte | 100 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Diepte armleuning | 99 cm |
| Hoogte rugleuning | 39 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 128 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 210 cm |
| Poten | Hout, Metaal |
| Poothoogte | 10 cm |
| Gewicht | 213 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

71×270×202 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×260×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×234×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×258×168 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
83×310×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×278×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
77×238×123 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×318×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×236×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×234×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
75×237×180 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
90×237×180 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×264×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met chaise longue links, 2-zits
Op voorraad
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×280×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×265×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×262×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×280×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
87×265×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging