

Afmetingen 85×315×250 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.339
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 315x250x85cm, 214.5 kg, Poten: Hout, Kunststof
| Breedte: | 315 cm |
|---|---|
| Diepte: | 250 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Maximale hoogte | 100 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Hoogte rugleuning | 42 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Kunststof, Hout |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 214 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 89000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×260×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen

76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
75×360×160 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×370×174 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×323×170 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraad
Leren, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
Industriële, Stoffen
Op voorraad
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×354×150 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging