

Afmetingen 75×360×160 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.379
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 360x160x75cm, 189 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 360 cm |
|---|---|
| Diepte: | 160 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Zithoogte | 40 cm |
|---|---|
| Hoogte rugleuning | 38 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 360 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 189 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout |
| Type materiaal | Verchroomd plastic |
| Gemiddelde leveringstermijn | 20 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

88×318×160 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×354×150 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Industriële, Stoffen
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne

85×260×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne


Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×323×170 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met kussens
Op voorraad
96×293×172 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging