

Afmetingen 85×325×260 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 325x260x85cm, 232 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 325 cm |
|---|---|
| Diepte: | 260 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Maximale hoogte | 100 cm |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 165 x 62 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Breedte van de armleuning | 28 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 232 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout, MDF |
| Type materiaal | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen

Leren, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
Industriële, Stoffen
Op voorraad
85×260×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraad
Moderne

89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
89×307×182 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen, met kussens
Op voorraad
96×293×172 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging