

Afmetingen 82×312×145 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 312x145x82cm, 119 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 312 cm |
|---|---|
| Diepte: | 145 cm |
| Hoogte: | 82 cm |
| Zithoogte | 38 cm |
|---|---|
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 22 cm |
| Diepte armleuning | 90 cm |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 266 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 119 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Velours |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

81×361×287 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×313×147 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
79×320×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×260×200 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×315×250 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
94×370×174 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen


76×345×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×286×165 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×325×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×336×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×348×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×313×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×351×274 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
85×260×260 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging