

Afmetingen 86×192×80 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 2, Aanwezig, 86x192x80cm, 64 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 192 cm |
|---|---|
| Diepte: | 80 cm |
| Hoogte: | 86 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 20 x 56 x 188 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 42 cm |
| Breedte van de zitting | 144 cm |
| Diepte zitkussen | 44 cm |
| Hoogte rugleuning | 46 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 133 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 192 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 8 cm |
| Zitcomfort | Stevig |
| Gewicht | 64 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Verchroomd plastic |
| Stof type | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
88×244×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×263×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne

83×214×91 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×230×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne


90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×200×90 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×142×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne


94×212×89 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×140×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Leren, moderne, Stoffen
Op voorraad

87×230×90 cm, moderne, met hoge rugleuning
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

86×195×87 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne

Moderne

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging