

Afmetingen 103×260×182 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 260x182x103cm, 116 kg, Poten: Kunststof, Metaal, Hout: Grenen, Beuk
| Breedte: | 260 cm |
|---|---|
| Diepte: | 182 cm |
| Hoogte: | 103 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 27 cm |
| Diepte armleuning | 91 cm |
| Hoogte rugleuning | 62 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 125 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 195 cm |
| Poten | Metaal, Kunststof |
| Poothoogte | 10 cm |
| Gewicht | 116 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Pluche |
| Hout | Grenen, Beuk |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

104×271×212 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
94×279×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×210×153 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×258×168 cm, Stoffen, met hoge rugleuning
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
79×253×166 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×215×133 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
91×255×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
100×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×277×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×220×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×233×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×253×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×252×175 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Scandinavische, met chaise longue links, 3-zits
Op voorraad
90×264×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging