

Afmetingen 90×253×174 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 253x174x90cm, 125 kg, Poten: Kunststof, Metaal
| Breedte: | 253 cm |
|---|---|
| Diepte: | 174 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 15 x 67 x 154 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 27 cm |
| Diepte armleuning | 87 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 144 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 210 cm |
| Poten | Metaal, Kunststof |
| Poothoogte | 13 cm |
| Gewicht | 125 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

81×234×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Stoffen, 3-zits

Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
85×220×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
88×233×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
103×260×182 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
85×255×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
93×265×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad

76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
104×271×212 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×247×247 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×236×172 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
3-zits

Stoffen, moderne, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, moderne, met chaise longue rechts
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging