

Afmetingen 70×346×203 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 346x203x70cm, 205 kg, Poten: Kunststof, Metaal
| Breedte: | 346 cm |
|---|---|
| Diepte: | 203 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Maximale hoogte | 90 cm |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 17 x 173 x 92 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 124 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 268 cm |
| Poten | Kunststof, Metaal |
| Poothoogte | 9 cm |
| Gewicht | 205 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | U-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche, Verchroomd metaal |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×317×140 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×317×140 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×338×168 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
83×334×198 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
95×307×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
84×284×166 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
89×301×156 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×313×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met kussens
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×205 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×351×224 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
86×326×157 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Moderne, Stoffen, met kussens
Op voorraad
83×308×139 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
89×307×182 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×351×274 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×312×145 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne

96×293×172 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging