

Afmetingen 85×168×98 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair
| Breedte: | 168 cm |
|---|---|
| Diepte: | 98 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 129 x 66 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 37 cm |
| Breedte van de zitting | 132 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 132 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraadGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
85×200×100 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


85×153×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging

96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging
85×133×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×172×103 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

85×170×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging

Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne


85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Landelijke, Stoffen
Op voorraad
Leren, industriële
Op voorraad

70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging