

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Afwezig, 59 kg, Afwezig, Stof, Poten: Metaal
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Afmetingen van de sofa | 78 x 155 x 83 cm |
| Afmetingen van de fauteuil | 78 x 87 x 83 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Diepte zitkussen | 58 cm |
| Zitdikte | 25 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Breedte van de armleuning | 12 cm |
| Diepte armleuning | 83 cm |
| Hoogte rugleuning | 44 cm |
| Slaapmogelijkheid | Afwezig |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 17 cm |
| Gewicht | 59 kg |
| Opbergmogelijkheid | Afwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Set | Verwisselbaar |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging








Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging





Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne
Op voorraadGratis bezorging
Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Stoffen
Op voorraadGratis bezorging





80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging