

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 107 kg, Aanwezig, Eco-leder + Stof, Poten: Hout, Kunststof
| Bekledingsmateriaal | Stof, Leer, Eco-leer |
|---|---|
| Afmetingen van de sofa | 88 x 222 x 90 cm |
| Afmetingen van de fauteuil | 90 x 78 x 83 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 13 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 115 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 186 cm |
| Poten | Kunststof, Hout |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 107 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Vrijstaand meubel | Nee |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Set | Verwisselbaar |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |



Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen


Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



Stoffen
Op voorraadGratis bezorging






200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×152×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging