

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 127 kg, Aanwezig, Stof, Poten: Hout, Kunststof
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Afmetingen van de sofa | 90 x 215 x 93 cm |
| Afmetingen van de fauteuil | 93 x 90 x 83 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 18 x 173.5 x 78.5 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 120 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 185 cm |
| Poten | Hout, Kunststof |
| Gewicht | 127 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Vrijstaand meubel | Nee |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Set | Verwisselbaar |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |


Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraad







Moderne, Stoffen

Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Stoffen
Op voorraadGratis bezorging

Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging










215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging