

Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.299
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Afwezig, 168 kg, Afwezig, Stof, Poten: Hout, Kunststof, Hout: Grenen
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Afmetingen van de sofa | 85 x 200 x 100 cm |
| Afmetingen van de fauteuil | 85 x 105 x 100 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Diepte zitkussen | 59 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Slaapmogelijkheid | Afwezig |
| Poten | Hout, Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 168 kg |
| Opbergmogelijkheid | Afwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Set | Verwisselbaar |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 89000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | MDF, Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraadGratis bezorging












Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging



Moderne
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Scandinavische

Moderne
Op voorraadGratis bezorging










80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging