

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 113 kg, Aanwezig, Eco-leder + Stof, Poten: Hout, Kunststof
| Bekledingsmateriaal | Stof, Leer, Eco-leer |
|---|---|
| Afmetingen van de sofa | 88 x 222 x 97 cm |
| Afmetingen van de fauteuil | 90 x 82 x 80 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Hoogte rugleuning | 57 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 115 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 186 cm |
| Poten | Hout, Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 113 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Set | Verwisselbaar |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |


Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging






Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen


Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraad





Stoffen
Op voorraadGratis bezorging


Moderne

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging