

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 114 kg, Aanwezig, Eco-leder, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Poten: Kunststof, Metaal
| Bekledingsmateriaal | Leer, Eco-leer |
|---|---|
| Afmetingen van de sofa | 68 x 200 x 100 cm |
| Afmetingen van de fauteuil | 68 x 86 x 77 cm |
| Zithoogte | 38 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Metaal, Kunststof |
| Poothoogte | 11 cm |
| Gewicht | 114 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type, Bonell type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Set | Verwisselbaar |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat, Eco-leder, Hout |
| Weerstand | 68000 Martindale cycli |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |



Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging




Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging


Stoffen
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging







Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging


Leren, Stoffen, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen






215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging