

Afmetingen 80×282×205 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 282x205x80cm, 181 kg, Poten: Metaal, Hout
| Breedte: | 282 cm |
|---|---|
| Diepte: | 205 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Maximale hoogte | 95 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 21 x 94.5 x 71.5 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 127 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 210 cm |
| Poten | Hout, Metaal |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 181 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Eco-leder + Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×234×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×302×213 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

70×280×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
94×276×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, 3-zits

84×237×139 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits
Op voorraadGratis bezorging
93×235×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Scandinavische, met lage rugleuning
Wordt verzonden over 6 dagenGratis bezorging
90×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
3-zits

83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×246×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits

3-zits, met chaise longue rechts

Moderne

3-zits

3-zits

Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
3-zits

71×271×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
86×256×157 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×267×185 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×250×162 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

Stoffen, 2-zits
Op voorraadGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging