

Afmetingen 85×320×170 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.469
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 320x170x85cm, 161 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
| Breedte: | 320 cm |
|---|---|
| Diepte: | 170 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Maximale hoogte | 100 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 62 x 165; 23 x 62 x 94 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 77 cm |
| Breedte van de armleuning | 28 cm |
| Diepte armleuning | 100 cm |
| Hoogte rugleuning | 54 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 190 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 161 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaande meubels | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | MDF, Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

85×260×230 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, moderne

3-zits

Moderne, 3-zits

3-zits

3-zits, met chaise longue rechts

Moderne

3-zits, met chaise longue naar keuze

90×228×147 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

3-zits

Moderne, vintage, 3-zits
Op voorraad
Moderne, vintage, 3-zits
Op voorraad
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, vintage, met chaise longue links
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Moderne, 3-zits

Met chaise longue links, 3-zits


Scandinavische, 2-zits, met kussens
Op voorraad
Moderne, 3-zits


75×360×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

3-zits, met chaise longue naar keuze

Leren, Stoffen, moderne
Op voorraad
3-zits

Moderne

Stoffen, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging