

Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.019
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 220x145x95cm, 100 kg, Poten: Hout
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Zithoogte | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 126 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 198 cm |
| Poten | Hout |
| Gewicht | 100 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Universeel |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
Scandinavische, 2-zits, met kussens
Op voorraad
Stoffen, vintage, met chaise longue links
Op voorraad
Stoffen, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, 3-zits, met kussens
Op voorraad
Leren, met chaise longue rechts, met opbergruimte
Op voorraad
100×250×250 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits

Moderne, vintage, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, landelijke, 3-zits
Op voorraad
Leren, met chaise longue rechts, met opbergruimte
Op voorraad
Moderne, 3-zits

Moderne

Moderne, 3-zits

Met chaise longue links, 3-zits

Stoffen, 3-zits, met kussens
Op voorraad
82×245×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
3-zits, met chaise longue naar keuze

Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
3-zits
Op voorraad
Stoffen, 3-zits, met kussens
Op voorraad
Stoffen, met chaise longue rechts, met opbergruimte
Op voorraad
Stoffen, vintage, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
3-zits, met chaise longue naar keuze


3-zits
Gratis bezorging
Moderne, vintage, 3-zits
Op voorraad
Leren, vintage, 2-zits
Op voorraad
Stoffen

Stoffen, moderne

Moderne, Scandinavische, 3-zits

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging