

Afmetingen 215×200×58 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Zwart, Wit, Glanzend wit, 215x200x58cm, 164.5 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 200 cm |
|---|---|
| Diepte: | 58 cm |
| Hoogte: | 215 cm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 164 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Zacht sluitend | Aanwezig |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
210×250×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
246×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×61 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
246×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×120×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
180×92×40 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
191×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
244×225×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×90×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×354×150 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging