

Afmetingen 200×100×62 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Sonoma eik, 200x100x62cm, 99 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
| Breedte: | 100 cm |
|---|---|
| Diepte: | 62 cm |
| Hoogte: | 200 cm |
| Soort hout | Eikenhout |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 5 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 99 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
180×92×40 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×203×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
246×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×120×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
210×250×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×300×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×52 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
190×110×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging