

Afmetingen 200×100×62 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Artisan eiken, 200x100x62cm, 99 kg, Kledingkast deuren: Schuivend
| Breedte: | 100 cm |
|---|---|
| Diepte: | 62 cm |
| Hoogte: | 200 cm |
| Soort hout | Eikenhout |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 99 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

200×120×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
199×87×54 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×52 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×203×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×250×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×52 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
200×100×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
199×135×56 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×177×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×153×40 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×138×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging