

Afmetingen 215×250×61 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 789
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Wit, Glanzend wit, 215x250x61cm, 222.5 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 8, Aantal planken: 8
| Breedte: | 250 cm |
|---|---|
| Diepte: | 61 cm |
| Hoogte: | 215 cm |
| Type kledingkast | Schuifdeurkasten |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Wit |
| Afwerking | Hoogglans |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 8 st. |
| Aantal deuren | 3 st. |
| Aantal lades | 2 st. |
| Gewicht | 222 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Afwezig |
| Led | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Extra materiaal | Glas |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
202×250×52 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
215×200×58 cm, houten, Hoogglans
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×138×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, diameter
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
200×120×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging