

Afmetingen 246×100×52 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Kasjmier, Zwart, 246x100x52cm, 109 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 8, Aantal planken: 8
| Breedte: | 100 cm |
|---|---|
| Diepte: | 52 cm |
| Hoogte: | 246 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Kleur | Zwart |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 8 st. |
| Gewicht | 109 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

246×100×42 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×100×42 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×120×42 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×120×42 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
190×110×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, diameter
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
246×170×42 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×52 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×170×42 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×140×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×170×52 cm, houten, diameter
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging