

Afmetingen 198×90×53 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 469
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Anderson den, Lefkas eik, 198x90x53cm, 59.01 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 1, Aantal planken: 1
| Breedte: | 90 cm |
|---|---|
| Diepte: | 53 cm |
| Hoogte: | 198 cm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 3 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 1 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 59 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | MDF, Gelamineerde spaanplaat |
| Extra materiaal | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Industriële

Met spiegel, moderne
Op voorraad

Houten, eikenhouten, Mat

Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
Houten

Houten, eikenhouten, Mat




Houten

Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Houten, eikenhouten, Mat

198×120×55 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage, houten, Scandinavische

186×74×44 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×120×52 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Houten, grenen

Vintage, moderne, Mat
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraad
Moderne
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×270×173 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging