

Afmetingen 205×120×52 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Sonoma eik, 205x120x52cm, 97.6 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 52 cm |
| Hoogte: | 205 cm |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 5 st. |
| Aantal deuren | 3 st. |
| Aantal lades | 2 st. |
| Gewicht | 97 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Afwerking | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 12 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

190×90×90 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met spiegel, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Vintage, houten, grenen

Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Vintage, houten, Scandinavische

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Moderne
Op voorraad
Grenen, moderne, Scandinavische

Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Met spiegel, moderne
Op voorraad

200×150×56 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging

Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging

Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging