

Afmetingen 190×120×50 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Licht eiken, Wit, 190x120x50cm, 91.59 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 4, Aantal planken: 4
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 50 cm |
| Hoogte: | 190 cm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 4 st. |
| Aantal deuren | 3 st. |
| Aantal lades | 2 st. |
| Gewicht | 91 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Afwerking | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Vintage, houten, Scandinavische

Houten, eikenhouten, landelijke

191×90×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Met spiegel, moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, Mat

Houten

Houten, eikenhouten, Mat

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, grenen

Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
190×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
Met spiegel
Op voorraad
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, grenen

Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten

Houten, eikenhouten, Mat

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Houten

205×120×52 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

Eikenhouten

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging