

Afmetingen 210×153×58 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Sonoma eik, 210x153x58cm, 126.7 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
| Breedte: | 153 cm |
|---|---|
| Diepte: | 58 cm |
| Hoogte: | 210 cm |
| Soort hout | Eikenhout |
|---|---|
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 5 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Aantal lades | 2 st. |
| Gewicht | 126 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Extra materiaal | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 17 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Schuifdeurkasten, eikenhouten, moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
205×120×52 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
190×90×90 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×90×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Vintage, houten, Scandinavische

190×120×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
Moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke

Vintage, houten, grenen



Houten, eikenhouten, Mat

Grenen, moderne, Scandinavische

Houten, eikenhouten, Mat

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging