

Afmetingen 221×177×59 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 850
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Licht hout, 221x177x59cm, 184 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 2, Aantal planken: 2
| Breedte: | 177 cm |
|---|---|
| Diepte: | 59 cm |
| Hoogte: | 221 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 3 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 2 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Aantal lades | 2 st. |
| Gewicht | 184 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Push to open openingsmechanisme |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Extra materiaal | MDF |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Eikenhouten, moderne
Op voorraad
191×176×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×135×57 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Eikenhouten

190×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Eikenhouten

190×120×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×90×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Houten

191×88×88 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke

Houten

246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten

Moderne, Scandinavische
Op voorraad
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

Houten

191×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging