

Afmetingen 192×97×58 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Truffel eiken, 192x97x58cm, 83 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 97 cm |
|---|---|
| Diepte: | 58 cm |
| Hoogte: | 192 cm |
| Soort hout | Eikenhout |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 4 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Aantal lades | 1 st. |
| Gewicht | 83 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Extra materiaal | ABS, MDF |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Moderne, Mat
Op voorraad
192×114×100 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
191×135×57 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Scandinavische
Op voorraad
221×177×59 cm, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×176×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten

215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten, Mat

213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×133×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×133×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, teakhouten

Houten
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Scandinavische
Op voorraad
191×86×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, landelijke
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Houten
Op voorraadGratis bezorging
182×90×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×88×88 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging