

Afmetingen 86×195×87 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 475
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 3, Aanwezig, 86x195x87cm, 48 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 195 cm |
|---|---|
| Diepte: | 87 cm |
| Hoogte: | 86 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 18 x 170 x 73 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 39 cm |
| Breedte van de zitting | 195 cm |
| Diepte zitkussen | 55 cm |
| Hoogte rugleuning | 55 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 116 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 195 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 48 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 25000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 20 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

86×195×87 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging
88×222×97 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×182×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging


Industriële, Stoffen

88×222×97 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
75×142×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne


Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging

Moderne


70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
83×214×91 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Moderne

95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging


Moderne


80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×354×150 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging