

Afmetingen 92×238×95 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 819
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 92x238x95cm, 97 kg, Poten: Kunststof, Metaal
| Breedte: | 238 cm |
|---|---|
| Diepte: | 95 cm |
| Hoogte: | 92 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 198 cm |
| Diepte zitkussen | 54 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Breedte van de armleuning | 20 cm |
| Diepte armleuning | 90 cm |
| Hoogte rugleuning | 45 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 143 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 198 cm |
| Poten | Kunststof, Metaal |
| Poothoogte | 10 cm |
| Gewicht | 97 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 70000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 13 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |


85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
92×244×102 cm
Wordt verzonden over 4 wekenGratis bezorging
85×173×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

94×188×104 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×215×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraad
87×230×90 cm, moderne, met hoge rugleuning
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, moderne, Stoffen
Op voorraad
Landelijke, moderne, Stoffen
Op voorraad
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
85×130×103 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, 3-zits
Op voorraad
86×195×87 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

95×200×90 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Leren, industriële
Op voorraad
75×180×74 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraad
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
88×226×93 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×147×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging