

Afmetingen 90×200×90 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair, Hout: Grenen
| Breedte: | 200 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 55 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Dikte rugleuning | 10 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 146 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 9 cm |
| Gewicht | 63 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Polyester |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×173×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Landelijke, Stoffen
Op voorraad
Met kussens, 2-zits, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, met opbergruimte, 2-zits
Op voorraad
Met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Landelijke, moderne, Stoffen
Op voorraad
Landelijke, moderne
Op voorraad
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×168×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging

90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraad
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Landelijke, moderne, Stoffen
Op voorraad
Leren, moderne, industriële
Op voorraad

85×192×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met kussens, Stoffen, 2-zits
Op voorraad
Leren, moderne, Stoffen
Op voorraad
Met kussens, 2-zits, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne, Stoffen
Op voorraad
92×238×95 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met kussens, Stoffen, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Met kussens, met lage rugleuning
Op voorraad

70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging