

Afmetingen 191×86×58 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Zwart, Artisan eiken, 191x86x58cm, 69 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 4, Aantal planken: 4
| Breedte: | 86 cm |
|---|---|
| Diepte: | 58 cm |
| Hoogte: | 191 cm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 3 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 4 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 69 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Zacht sluitend | Aanwezig |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Extra materiaal | ABS, MDF |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

213×100×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
213×200×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraad
186×74×44 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, Mat
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
192×97×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, teakhouten

Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, landelijke
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten

Schuifdeurkasten, houten, notenhout
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, notenhout
Op voorraad
202×150×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
Schuifdeurkasten, landelijke, Mat
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Scandinavische
Op voorraad
192×114×100 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
182×90×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Vintage, houten, eikenhouten

Houten

215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging