

Afmetingen 200×250×62 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Wit, 200x250x62cm, 213 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 9, Aantal planken: 9
| Breedte: | 250 cm |
|---|---|
| Diepte: | 62 cm |
| Hoogte: | 200 cm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 9 st. |
| Aantal deuren | 3 st. |
| Gewicht | 213 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | MDF, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraad
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×97×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×100×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×114×100 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
191×176×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten

182×90×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Moderne, Scandinavische
Op voorraad
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten

200×150×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
246×90×53 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
190×110×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×98×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging