

Afmetingen 215×250×65 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 949
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Artisan eiken, 215x250x65cm, 224.1 kg, Kledingkast deuren: Schuivend
| Breedte: | 250 cm |
|---|---|
| Diepte: | 65 cm |
| Hoogte: | 215 cm |
| Soort hout | Eikenhout |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 224 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

213×150×60 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met spiegel, moderne, Mat
Op voorraad
213×200×60 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×86×58 cm, houten, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
182×90×55 cm, houten, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
213×100×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×97×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
186×74×44 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraadGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, teakhouten

213×250×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×55 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
192×114×100 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Scandinavische
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, notenhout
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, landelijke
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraadGratis bezorging
202×150×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging