

Afmetingen 182×90×55 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Wotan eik, Zwart, 182x90x55cm, 67 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 90 cm |
|---|---|
| Diepte: | 55 cm |
| Hoogte: | 182 cm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 12 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Push to open openingsmechanisme |
| Meubels zijn universeel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | MDF, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Polypropyleen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 17 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Houten, eikenhouten

202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×69 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
202×150×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, moderne
Op voorraad
214×178×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×114×100 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, landelijke, Mat
Op voorraad
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×97×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×135×57 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
213×250×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging