

Afmetingen 200×200×62 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Zwart, 200x200x62cm, 159 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 9, Aantal planken: 9
| Breedte: | 200 cm |
|---|---|
| Diepte: | 62 cm |
| Hoogte: | 200 cm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 9 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 159 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | MDF, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

200×250×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met spiegel, moderne, Mat
Op voorraad
182×90×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Houten, eikenhouten

214×178×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
235×150×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
235×120×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×69 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×80×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
191×135×57 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
192×114×100 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, eikenhouten, moderne
Op voorraad
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging