

Afmetingen 215×251×64 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 959
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Beige, Zwart, 215x251x64cm, 224.5 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 251 cm |
|---|---|
| Diepte: | 64 cm |
| Hoogte: | 215 cm |
| Type kledingkast | Schuifdeurkasten |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Stijl | Modern |
| Opties | Met spiegel |
| Kleur | Zwart |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 224 kg |
| Maximaal draagvermogen voor de bovenplaat | 10 kg |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 5 kg |
| Maximale gewichtscapaciteit voor de bodemplaat | 10 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | MDF |
| Kleur opties | Afwezig |
| Led | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Afwerking | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 12 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
205×160×52 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging