
€ 1.399
Hoekbank Comfivo Vinetum III, Aanwezig, Aanwezig, 346x203x70cm, 205 kg, Poten: Metaal, Kunststof
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorgingAfmetingen 85×370×186 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 370x186x85cm, 157 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 370 cm |
|---|---|
| Diepte: | 186 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Slaapbanken | Ja |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Kleur | Beige |
| Afmetingen beddengoeddoos | 21 x 180 x 80; 21 x 150 x 69 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 19 cm |
| Diepte armleuning | 84 cm |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 141 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 340 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 157 kg |
| Maximaal draagvermogen per persoon | 110 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | U-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Chenille |
| Gemiddelde leveringstermijn | 20 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×354×150 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×362×183 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×348×205 cm, moderne, slaapbanken
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×310×140 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging