



Afmetingen 87×80×30 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 449
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Vintage console, Watford. De spirit van vintage meubelen is terug met deze console met structuur in hout en metaal, ontworpen in een onberispelijke stijl.Omschrijving • 3 nissen (2 grote + 1 kleine) • Strakke metalen poten in V-vorm, afgewerkt met matte zwarte epoxy, vloerdopjes in zwart plastiek • Geleverd met nog te monteren poten • Voorgevormd vak in MDF met notenhout, afgewerkt met nitrocellulose lak • Tafelblad in securit gehard glas (dikte. 8 mm) Afmetingen Totaal • Lengte : 80 cm • Hoogte : 87 cm • Diepte : 30 cm Bruikbaar • Grote nis : (2X) B76 x H26,4 x D28 cm • Kleine nis : B76 x H11 x D28 cm Levering . Levering aan huis na afspraak. Opgelet! Controleer of openingen (deuren, trappen, liften) het pakket/de pakketten bij levering doorlaten. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B90 x H41 x D79 cm, 33,5 kg
| Breedte: | 80 cm |
|---|---|
| Diepte: | 30 cm |
| Hoogte: | 87 cm |
| Afwerking | Mat |
|---|---|
| Soort hout | Notenhout |
| Materiaal | Hout, Metaal, Glas |
| Stijl | Industrieel, Vintage |
| Kleur | Bruin |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts


Effen


2 persoons, twijfelaar, katoenen


Stoffen, moderne, met chaise longue links

Houten, 2

Moderne, Stoffen

2 persoons, twijfelaar, katoenen