



Afmetingen 79×113×73 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 359,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Het Volga hoekbureau combineert perfect de warmte van hout met de moderniteit van metaal. Dit slimme meubelstuk past gemakkelijk in de verloren hoekjes van een kamer. Perfect om ruimte te besparen in kleine ruimtes. Eigentijdse stijl, hij vindt zijn plaats in elk interieur. Een ontwerp La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Kast in FSC® eiken gefineerd MDF, afgewerkt met nitrocelluloselak • 1 lade met stalen handvat met epoxy afwerking • Pootgedeelte in staal met epoxy afwerking Afmetingen Totaal : • Breedte : 113,1 cm • Hoogte : 78,5 cm • Diepte : 72,8 cm • Gewicht: 23 kg Bruikbaar • Lade : L61,4 x H5,6 x D35,4 cm • Hoogte tafelblad : 76 cm • Hoogte van de poten : 64,5 cm Levering Zelf te monteren. . ! . • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B91 x H22 x D89 cm, 27,55 kg
| Breedte: | 113 cm |
|---|---|
| Diepte: | 73 cm |
| Hoogte: | 79 cm |
| Stijl | Modern, Industrieel |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen