



Afmetingen 75×140×40 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 323,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De wandtafel Douve maakt deel uit van des Signatures La Redoute Intérieurs. Een selectie van exclusieve creaties ontworpen door onze eigen ontwerpstudio. Inspirerend, gemakkelijk om mee te leven, trendy... deze producten zijn de favorieten van onze klanten geworden. Intern ontwerp door Adrien Edel : "Bij het creëren van Douve wilde ik de traditionele abdijtafel herinterpreteren. De tafel valt op door haar eigentijdse stijl en sculpturale ontwerp. FSC®-gecertificeerd massief eiken, dik blad met afgeronde hoeken en omgekeerde boogvoet : al het mooie van houtbewerking. Omschrijving • Boogvormig onderstel van massief eiken, bovenblad van spaanplaat en eikenfineer, FSC®-gecertificeerd hout • Dikte bovenblad 5 cm • Afgewerkt met polyurethaan vernis Afmetingen • Breedte : 140 cm • Hoogte : 75 cm • Diepte : 40 cm • Gewicht: 18 kg • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B149 x H26 x D51 cm, 22,5 kg
| Breedte: | 140 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Soort hout | Eikenhout |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen