



Afmetingen 85×110×35 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 179,4
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De Lunja serie is geïnspireerd op de meubelen van vroeger en biedt perfect geproportioneerde meubelen van massief dennenhout. Hun sobere elegantie en authenticiteit geven elke kamer karakter. Een ontwerp van La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Massief dennenhout met delicate tinten met teak aspect, afgewerkt met boenwas • Schelpvormige handgrepen in verouderd ijzer • Fond in MDF, decor in hout • 1 grote lade en 2 nissen, 1 vaste legplank Afmetingen Totaal : • Breedte : 110 cm • Hoogte : 85 cm • Diepte : 35 cm • Gewicht: 20,70 kg Bruikbaar • Lade : L94 x H10 x D28,2 cm • Nissen : L98,4 x H23 x D31,9 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B118 x H15 x D59 cm, 24,65 kg
| Breedte: | 110 cm |
|---|---|
| Diepte: | 35 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Soort hout | Grenen |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Stijl | Vintage |
| Kleur | Bruin |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen