

Afmetingen 202×300×52 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.195
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Gouden, Zwart, 202x300x52cm, 210.5 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 300 cm |
|---|---|
| Diepte: | 52 cm |
| Hoogte: | 202 cm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 210 kg |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 10 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Zacht sluitend | Aanwezig |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×140×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×150×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
215×250×61 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
235×120×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten
Op voorraad
200×120×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging