

Afmetingen 216×120×65 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 489
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Wit, Zwart, 216x120x65cm, 129.5 kg, Kledingkast deuren: Schuivend
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 65 cm |
| Hoogte: | 216 cm |
| Type kledingkast | Schuifdeurkasten |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Stijl | Modern |
| Opties | Met spiegel |
| Kleur | Wit |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 129 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×153×40 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
199×87×54 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×147×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
245×147×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×57 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×57 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×153×40 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging